Wdrażanie i wsparcie systemów zarządzania

Specjalizujemy się we wdrożeniach zintegrowanych systemów do zarządzania firmą Comarch.

 

Oprogramowanie z grupy CDN to zintegrowane rozwiązania dla różnorodnych firm biorąc pod uwagę zarówno wielkości, jak i specyfikę prowadzonej działalności.

Comarch Altum Comarch ALTUM jest innowacyjną platformą ERP dedykowaną średnim i dużym firmom handlowo-usługowym oraz sieciom handlowym.  Rozwiązanie przeznaczone jest dla przedsiębiorstw poszukujących ponadprzeciętnej elastyczności, a tym samym możliwości dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb. Comarch ALTUM służy również do budowania dedykowanych rozwiązań branżowych. Już dziś możesz mieć dostęp do innowacyjnego rozwiązania, które umożliwia:
  • Dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb Twojej firmy;
  • Automatyzację procesów poprzez wykorzystanie wbudowanego rozwiązania Workflow;
  • Precyzyjne podejmowanie decyzji w oparciu o aktualne informacje.
Więcej...
   
Comarch Optima Doskonałe rozwiązanie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dedykowany dla Biur Rachunkowych program to Comarch OPTIMA.

Ponad to dla mikro i małych przedsiębiorstw oraz dla Biur Rachunkowych przygotowaliśmy pakiety z linii Comarch OPTIMA START. Zawierają one moduły do fakturowania i ewidencjonowania płatności, a także moduły umożliwiające rozliczenie się z urzędami. Pakiety można w dowolnym momencie rozbudować o kolejne moduły.

Alternatywnie firmy, które rozpoczynają działalność  mogą skorzystać z 10% rabatu na zakup licencji Comarch OPTIMA.
Więcej...

   
Comarch CDN XL System Comarch CDN XL to narzędzie, które może być z powodzeniem wykorzystywane w średnich i dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych. To nowoczesne rozwiązanie klasy ERP przeznaczone jest dla firm, które pragną usprawnić procesy biznesowe na każdym szczeblu zarządzania. System ten wspiera skutecznie działanie sieci handlowych, firm dystrybucyjnych oraz firm z różnych branży. CDN XL to najczęściej kupowany w Posce system Klasy ERP.

Dla firm handlowo - usługowych, które posiadają do 10 stanowisk komputerowych przygotowaliśmy ofertę CDN XL STANDARD. Wybierająć ofertę przedsiębiorstwo zyskuje pełne wsparcie i automatyzację procesów logistycznych i finansowo - księgowych za bardzo rozsądne pieniądze. CDN XL Sandard można rozbudować o kolejne moduły.
Więcej...

   
comarch_ioptima24 Comarch iOptima24 to po prostu program do zarządzania w Twojej przeglądarce internetowej! Umożliwia prowadzenie księgowości, wystawianie faktur, rozliczenie z urzędami, obsługę magazynu, zarządzanie kontaktami z kontrahentami oraz wiele innych.

Rozwiązanie dedykowane jest nowoczesnym i mobilnym przedsiębiorcom, którzy chcą mieć dostęp do najważniejszych danych oraz informacji niezależnie od miejsca pobytu i pory dnia, a także Biurom Rachunkowym i ich Klientom.
Więcej...

   
comarch_isklep24

Comarch iSklep24 dzięki ścisłej integracji z oprogramowaniem Comarch Optima, Comarch CDN XL oraz Comarch Altum zapewnia pełną automatyzację pracy przez co oszczędza Twój cenny czas. Swój Comarch iSklep24 można zbudować w 20 minut!
Więcej...