Oprogramowanie dedykowane

systemy skrojone na miare2

Każda rozwijająca się firma lub przedsiębiorstwo, do sprawnego funkcjonowania potrzebuje niezawodnego i przede wszystkim skutecznego oprogramowania. Na rynku systemów dostępna jest szeroka gama oprogramowania, wspomagającego niemalże każdą działalność gospodarczą. Jednak często zdarza się, że zaimplementowane funkcjonalności nie do końca odpowiadają wymaganiom danej firmy.

Informatyczne systemy dedykowane

Idealnym rozwiązaniem jest zakup systemu dedykowanego, stworzonego na miarę wymagań klienta. Dzięki temu, otrzymuje on system w pełni stworzony zgodnie z oczekiwaniami, a każda nowa funkcjonalność może zostać wprowadzona w dowolnym momencie, bez żmudnego procesu przebudowy systemu od nowa. Z wyboru takiego rozwiązania wynikają same korzyści:

  • Firma otrzymuje system na własność;
  • Ma pełną kontrolę nad funkcjonalnością;
  • System  posiada tylko potrzebną funkcjonalność;
  • Każdy nowy moduł może być stworzony w dowolnym momencie; 

 

Nowe technologie

Tworzymy systemy wykorzystując tylko sprawdzone i niezawodne technologie. Dobieramy ich wybór zgodnie z przeznaczeniem systemu tak, aby maksymalnie zwiększyć jego wydajność a przede wszystkim bezpieczeństwo. Specjalizujemy się w tworzeniu systemów typu Enterprise w środowisku Java JEE oraz rozbudowane aplikacje internetowe przy wykorzystaniu języka PHP oraz w dostarczaniu platform analitycznych opartych o technologięJasperServer i Pentaho.

JasperServer

JasperServer jest samodzielnym, możliwym do osadzenia w innych aplikacjach, serwerem raportowania, umożliwiającym dostarczanie krytycznych dla podejmowania decyzji informacji w czasie rzeczywistym lub zgodnie z przyjętym terminarzem. Informacje mogą być dostarczane poprzez Internet w wielu popularnych formatach plików. Dzięki interaktywnemu, zrealizowanemu w technologii Web 2.0 projektantowi raportów, JasperServer umożliwia użytkownikom tworzenie własnych raportów metodą "przeciągnij i upuść", bez wsparcia ze strony IT.

JasperServer zbudowany jest na JasperReports - otwartej, najpopularniejszej na świecie bibliotece do tworzenia raportów. Dostarcza podstawę dla zintegrowanego pakietu Jaspersoft Business Intelligence - zaawansowanego, kompleksowego BI umożliwiającego wszechstronne, zintegrowane raportowanie, analizę danych (OLAP) oraz integrację danych (ETL).

JasperServer dostarcza kompleksowe interfejsy integracji aby umożliwić łatwe łączenie z aplikacjami korporacyjnymi czy produktami niezależnych producentów oprogramowania. Ponadto równie łatwo integruje się z infrastrukturą oprogramowania w firmie, między innymi z systemami autoryzacji aby zapewnić że informacje dostarczane są zgodnie z ich przeznaczeniem.

JasperSever jest dostępny w wielu wersjach językowych, między innymi: angielskiej, polskiej, francuskiej, niemieckiej, włoskiej, japońskiej.

Elastyczny System Raportowania dla Biznesu - Pentaho

Pentaho jest produktem dostarczającym pełny wachlarz rozwiązań dla biznesu w obszarze Business Intelligence. Do tego procesu zaliczyć można: raportowanie, eksploracja danych i ich późniejsza analiza, kokpity managerskie oraz integrację danych. Platforma Pentaho zapewnia poszczególnym komórkom biznesu uzyskać dostęp do szerokiej gamy cennych informacji. Zaczynając od analiz sprzedażowych poprzez raportowanie dla działów finansowych i FR, a kończonąc na zbiorczych raport dla kierownictwa wyższe szczebla. Ważnymi własnościami jest także:

Duża liczba obsługiwanych formatów - Między innymi pliki, Adobe PDF, HTML, Microsoft Excel, RTF oraz TXT.

Duże możliwości budowy reportów - Między innymi table, wykresy, szablon, pod raporty oraz formatowanie oparte na stronach w tym nagłówki, stopki itp.

Gwarancja niezawodności. Środowisko Java JEE.

Przedsiębiorstwa na całym świecie zdecydowały się na wykorzystanie w swoich systemach technologii opartych na platformie Java. Dzięki jej niezrównanej niezawodności, łatwości integracji z innymi produktami i platformami sprzętowymi oraz mechanizmom bezpieczeństwa gwarantuje oszczędność czasu i nakładów, przez co daje realne możliwości osiągnięcia przewagi nad konkurencją.

Java sprawdza się doskonale jako platforma do tworzenia zaawansowanych aplikacji internetowych. Dzięki specyfikacji JEE (Java Enterprise Edition) uznanemu standardowi przemysłowemu, możliwe jest tworzenie rozproszonych, wielowarstwowych aplikacji korporacyjnych. Obecnie wszyscy liczący się producenci serwerów aplikacyjnych - jak Oracle, IBM wspierają w swoich produktach architekturę Java JEE.

Korzyści z zastosowania Javy w wytwarzaniu oprogramowania, to między innymi otwartość standardu, elastyczność, skalowalność i uniwersalność. Ponadto dzięki zastosowaniu koncepcji „Write Once, Run Anywhere" Java uniezależnia nasze rozwiązania od platformy sprzętowej.

Interaktywne aplikacje internetowe. Środowisko PHP.

Wiele rożnej wielkości witryn internetowych jest stworzonych w sposób utrudniający ich rozwój. Część z nich istnieje w formie w jakiej została zaprojektowana, ale jednak większość z właścicieli takich stron zdała sobie jednak sprawę, iż jest to tylko tymczasowe rozwiązanie. Kiedyś statyczne witryny internetowe były tworzone z myślą o krótkiej informacji na temat firmy bądź osoby. Dzisiaj takie rozwiązanie jest mało praktyczne, ponieważ do pracy z taką witryną potrzebna jest znająca się na programowaniu osoba. Nasza firma oferuje oprogramowanie dostosowane do indywidualnych wymagań klienta, umożliwiające zarządzanie całą treścią takiej witryny bez znajomości języków programowania, w przystępnych cenach.

Największą korzyścią jest prosta implementacja języka na serwerze, cały proces nie zajmuje zbyt wiele czasu. Zaletą jest także dostępność oprogramowania, które jest stale aktualizowane i ulepszane. Witryny stworzone w PHP są przede wszystkim niezwykle szybkie i wydajne nawet na słabszych serwerach WWW. Takie witryny są bardzo łatwe w obsłudze technicznej, ponieważ najczęściej jej aktualizacja odbywa się poprzez edycję konkretnych artykułów, a zmiany mogą być bardzo szybko wprowadzone i widoczne na stronie.

OFERTA FIRMY

Nasza firma oferuje kompleksowe wykonanie dowolnego systemu informatycznego. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki temu stworzona aplikacja będzie unikalna i niepowtarzalna. Oferujemy tworzenie systemów dla poszczególnych działów gospodarki:

  • instytucje finansowe i ubezpieczeniowe;
  • systemy e-commerce (sprzedaż internetowa);
  • administracja publiczna;
  • turystyka;


W ramach budowy systemu dedykowanego oferujemy pełne wykonanie prac wdrożeniowych oraz serwis powdrożeniowy. Gwarantujemy wysokiej jakości usługi gwarancyjne zgodnie z umową SLA, dbając o ciągłe podnoszenie jakości oferowanych usług.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta. Nasi konsultanci pomogą Państwu w zapoznaniu się ze szczegółową ofertą naszej Firmy.